Rozkład jazdy
wróć
1
LINIA NR 1
Cieszków Rynek - Zduny - Krotoszyn
Min | Przystanek
Lista Przystanków
- Przystanek: Cieszków - Rynek
- Minut: 3 Przystanek: Cieszków, ul. Krotoszyńska
- Minut: 2 Przystanek: Zduny - ul. Wrocławska - słupek
- Minut: 2 Przystanek: Zduny - Rynek
- Minut: 3 Przystanek: Perzyce II
- Minut: 3 Przystanek: Perzyce
- Minut: 3 Przystanek: Krotoszyn, ul. Zdunowska 160
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Zdunowska 147
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Zdunowska 69
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Piastowska
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Mały Rynek
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Kobylińska 6
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Fabryczna VII
|
|
|
Do obsługi linii wykorzystywane są 3 autobusy
Legenda
D - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt
m- nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
S – kursuje w dni nauki szkolnej
f – nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
Rejestr zmian dla: 1
- Podmiot odpowiedzialny
- Panel 4 Real
- Wytworzył:
- b/d
- Opublikował:
- Anita Wierzowiecka
- Dokument z dnia:
- Publikacja w dniu:
- Zmiany:
- b/d
- Podmiot odpowiedzialny:
- Wytworzył:
- Opublikował:
- Dokument z dnia:
- Publikacja w dniu:
- Zmiany:
- Panel 4 Real
- b/d
- Anita Wierzowiecka
- b/d
- Podmiot odpowiedzialny
- Panel 4 Real
- Wytworzył:
- b/d
- Opublikował:
- Anita Wierzowiecka
- Dokument z dnia:
- Publikacja w dniu:
- Zmiany:
- b/d
- Podmiot odpowiedzialny:
- Wytworzył:
- Opublikował:
- Dokument z dnia:
- Publikacja w dniu:
- Zmiany:
- Panel 4 Real
- b/d
- Anita Wierzowiecka
- b/d