Rozkład jazdy
wróć
6
LINIA NR 6
Rozdrażew - Krotoszyn
Min | Przystanek
Lista Przystanków
- Przystanek: Rozdrażew - Rynek
- Minut: 2 Przystanek: Rozdrażew - Szkoła
- Minut: 2 Przystanek: Dzielice Kolejka
- Minut: 2 Przystanek: Henryków
- Minut: 2 Przystanek: Brzoza II
- Minut: 2 Przystanek: Brzoza I
- Minut: 1 Przystanek: Nowy Folwark II
- Minut: 2 Przystanek: Nowy Folwark I
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Kozala
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Koźmińska I
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Mickiewicza I
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Fabryczna VII
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Kobylińska I
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Sienkiewicza
- Minut: 3 Przystanek: Krotoszyn, ul. Zdunowska II
- Minut: 3 Przystanek: Krotoszyn, ul. Piastowska
- Minut: 1 Przystanek: Krotoszyn, ul. Mały Rynek
|
|
|
Liczba autobusów do obsługi linii - 2
Legenda
S – kursuje w dni nauki szkolnej