Rozkład jazdy
wróć
Z-3
LINIA NR Z-3
Zduny - Zduny
Min | Przystanek
Lista Przystanków
- Przystanek: Zduny - szkoła
- Minut: 3 Przystanek: Dziewiąte
- Minut: 3 Przystanek: Dziewiąte - rozjazd
- Minut: 2 Przystanek: Dziewiąte - skrzyżowanie
- Minut: 5 Przystanek: Baszków - bloki
- Minut: 3 Przystanek: Baszków - szkoła
- Minut: 4 Przystanek: Rochy - końcowy
- Minut: 3 Przystanek: Rochy - las
- Minut: 7 Przystanek: Ruda
- Minut: 5 Przystanek: Bestwin
- Minut: 5 Przystanek: Baszków - centrum
- Minut: 5 Przystanek: Baszków - przy stawie
- Minut: 10 Przystanek: Piaski
- Minut: 3 Przystanek: Siejew
- Minut: 7 Przystanek: Zduny - szkoła
|
|
|
Do obsługi linii wykorzystywane są 2 autobusy
Legenda
S – kursuje w dni nauki szkolnej