Rozkład jazdy
LINIA NR 1
Krotoszyn - Zduny - Cieszków Rynek
Min | Przystanek
Lista Przystanków
0
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Fabryczna VII
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Kobylińska wiata przy targowisku
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Floriańska
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Sienkiewicza, przy Przedszkolu nr 6
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Zdunowska - liceum
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Zdunowska III
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Zdunowska 164
Minut:
2
Przystanek:
Perzyce
Minut:
2
Przystanek:
Perzyce II
Minut:
2
Przystanek:
Zduny - Rynek
Minut:
1
Przystanek:
Zduny - Bloki
Minut:
2
Przystanek:
Zduny, ul. Wrocławska - Słupek
Minut:
1
Przystanek:
Cieszków, ul. Krotoszyńska
Minut:
2
Przystanek:
Cieszków - Rynek
|
|
|
Do obsługi linii wykorzystywane są 3 autobusy
Legenda
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m – nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
f – nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych