Rozkład jazdy
LINIA NR 1
Cieszków Rynek - Zduny - Krotoszyn
Min | Przystanek
Lista Przystanków
0
Przystanek:
Cieszków - Rynek
Minut:
3
Przystanek:
Cieszków, ul. Krotoszyńska
Minut:
2
Przystanek:
Zduny - ul. Wrocławska - słupek
Minut:
2
Przystanek:
Zduny - Rynek
Minut:
3
Przystanek:
Perzyce II
Minut:
3
Przystanek:
Perzyce
Minut:
3
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Zdunowska 160
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Zdunowska 147
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Zdunowska 69
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Piastowska
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Mały Rynek
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Kobylińska 6
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Fabryczna VII
|
|
|
Do obsługi linii wykorzystywane są 3 autobusy
Legenda
D - kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt
m- nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
S – kursuje w dni nauki szkolnej
f – nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych