Rozkład jazdy
LINIA NR 2
Janów - Krotoszyn Dworzec
Min | Przystanek
Lista Przystanków
0
Przystanek:
Janów II
Minut:
2
Przystanek:
Janów I
Minut:
2
Przystanek:
Orpiszew, ul. Szkolna
Minut:
2
Przystanek:
Orpiszew, ul. Krotoszyńska II
Minut:
2
Przystanek:
Orpiszew, ul. Krotoszyńska I
Minut:
1
Przystanek:
Orpiszew, ul. Raszkowska
Minut:
3
Przystanek:
Duszna Górka II
Minut:
2
Przystanek:
Duszna Górka I
Minut:
2
Przystanek:
Jasne Pole V
Minut:
2
Przystanek:
Jasne Pole IV
Minut:
1
Przystanek:
Jasne Pole III
Minut:
2
Przystanek:
Jasne Pole II
Minut:
2
Przystanek:
Jasne Pole I
Minut:
2
Przystanek:
Tomnice, ul. Krotoszyńska III
Minut:
2
Przystanek:
Tomnice, ul. Krotoszyńska II
Minut:
1
Przystanek:
Baszyny
Minut:
2
Przystanek:
Ugrzele
Minut:
2
Przystanek:
Roszki, ul. Raszkowska (końcowy)
Minut:
1
Przystanek:
Roszki, ul. Raszkowska II
Minut:
2
Przystanek:
Roszki, ul. Raszkowska I
Minut:
2
Przystanek:
Roszki, ul. Krotoszyńska IV
Minut:
2
Przystanek:
Roszki, ul. Krotoszyńska III
Minut:
2
Przystanek:
Roszki, ul. Krotoszyńska II
Minut:
1
Przystanek:
Roszki, ul. Krotoszyńska I
Minut:
2
Przystanek:
Różopole VII
Minut:
1
Przystanek:
Różopole VI
Minut:
1
Przystanek:
Różopole V
Minut:
1
Przystanek:
Różopole IV
Minut:
1
Przystanek:
Różopole III
Minut:
1
Przystanek:
Różopole II
Minut:
1
Przystanek:
Różopole I
Minut:
1
Przystanek:
Różopole (NZ)
Minut:
2
Przystanek:
Kobierno, ul. Krotoszyńska II
Minut:
2
Przystanek:
Kobierno, ul. Krotoszyńska I
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Mahle
Minut:
1
Przystanek:
Tomnice, ul. Krotoszyńska I
Minut:
1
Przystanek:
Durzyn
Minut:
3
Przystanek:
Krotoszyn, Plac szkolny
Minut:
3
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Wiśniowa I
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Raszkowska III
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Raszkowska I
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Mickiewicza I
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul Kobylińska II
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Fabryczna VII
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Sienkiewicza
Minut:
5
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Zdunowska II
|
|
|
Legenda
D - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
S - kursuje w dni nauki szkolnej