Rozkład jazdy
LINIA NR 6
Rozdrażew - Krotoszyn
Min | Przystanek
Lista Przystanków
0
Przystanek:
Rozdrażew - Rynek
Minut:
2
Przystanek:
Rozdrażew - Szkoła
Minut:
2
Przystanek:
Dzielice Kolejka
Minut:
2
Przystanek:
Henryków
Minut:
2
Przystanek:
Brzoza II
Minut:
2
Przystanek:
Brzoza I
Minut:
1
Przystanek:
Nowy Folwark II
Minut:
2
Przystanek:
Nowy Folwark I
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Kozala
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Koźmińska I
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Mickiewicza I
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Fabryczna VII
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Kobylińska I
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Sienkiewicza
Minut:
3
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Zdunowska II
Minut:
3
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Piastowska
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Mały Rynek
|
|
|
Liczba autobusów do obsługi linii - 2
Legenda
S – kursuje w dni nauki szkolnej