Rozkład jazdy
LINIA NR K
Ostrów Wlkp. Centrum Przesiadkowe - Krotoszyn Dworzec
Min | Przystanek
Lista Przystanków
0
Przystanek:
Ostrów Wlkp. - Centrum Przesiadkowe
Minut:
2
Przystanek:
Ostrów Wlkp. ul. Towarowa - Dworzec PKP
Minut:
2
Przystanek:
Ostrów Wlkp. ul. Sienkiewicza 23
Minut:
1
Przystanek:
Ostrów Wlkp. ul. Wojska Polskiego 25
Minut:
2
Przystanek:
Ostrów Wlkp. ul. Krotoszyńska - most
Minut:
2
Przystanek:
Ostrów Wlkp. ul. Krotoszyńska - Nullo
Minut:
1
Przystanek:
Ostrów Wlkp. ul. Krotoszyńska/ Bema
Minut:
1
Przystanek:
Ostrów Wlkp. ul. Krotoszyńska/ Spacerowa
Minut:
2
Przystanek:
Ostrów Wlkp. ul. Krotoszyńska - szkoła
Minut:
2
Przystanek:
Zacharzew
Minut:
1
Przystanek:
Lamki VI
Minut:
1
Przystanek:
Lamki V
Minut:
2
Przystanek:
Lamki IV
Minut:
2
Przystanek:
Lamki III
Minut:
1
Przystanek:
Lamki II
Minut:
1
Przystanek:
Lamki
Minut:
2
Przystanek:
Łąkociny - słupek
Minut:
1
Przystanek:
Łąkociny
Minut:
2
Przystanek:
Daniszyn
Minut:
2
Przystanek:
Daniszyn II
Minut:
1
Przystanek:
Daniszyn - słupek
Minut:
2
Przystanek:
Mazury
Minut:
1
Przystanek:
Mazury II
Minut:
1
Przystanek:
Warszty (zatoka z destruktu asfaltowego)
Minut:
1
Przystanek:
Biadki
Minut:
2
Przystanek:
Biadki - ul. Krotoszyńska (za strażą)
Minut:
1
Przystanek:
Biadki - ul. Krotoszyńska 30 (obok Kościoła)
Minut:
2
Przystanek:
Smoszew, ul. Ostrowska (przy moście)
Minut:
2
Przystanek:
Smoszew, ul. Ostrowska 21
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Ostrowska 122 (przy magazynie Dino)
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Ostrowska (Lewiatan)
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Ogrodowskiego I
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Ogrodowskiego III
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Piastowska
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Mały Rynek
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn - Dworzec, ul. Fabryczna VII
|
|
|
Do obsługi linii wykorzystywane są 3 autobusy
Legenda
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
m- nie kursuje w dniach 24 i 31 XII
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych