Rozkład jazdy
LINIA NR 4
Wielowieś - Krotoszyn Dworzec
Min | Przystanek
Lista Przystanków
0
Przystanek:
Wielowieś, ul. Koźmińska
Minut:
2
Przystanek:
Unisław
Minut:
1
Przystanek:
Wronów I
Minut:
2
Przystanek:
Wronów II
Minut:
3
Przystanek:
Ustków III
Minut:
2
Przystanek:
Ustków II
Minut:
2
Przystanek:
Ustków I
Przystanek:
Wielowieś, ul. Koźminska
Minut:
2
Przystanek:
Wielowieś, ul. Wiejska
Minut:
3
Przystanek:
Wielowieś, ul. Krotoszyńska
Minut:
1
Przystanek:
Benice, ul. Armii Krajowej
Minut:
2
Przystanek:
Benice, ul. Rozdrażewskich
Minut:
1
Przystanek:
Benice, ul. Szkolna
Minut:
1
Przystanek:
Banice, ul. Krotoszyńska
Minut:
2
Przystanek:
Raciborów II
Minut:
1
Przystanek:
Raciborów I
Minut:
2
Przystanek:
Bożacin III
Minut:
1
Przystanek:
Bożacin, ul. Jagły
Minut:
1
Przystanek:
Bożacin, ul. Krotoszyńska
Minut:
3
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Koźminska V
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Koźminska III
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Koźminska I
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Mickiewicza I
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Fabryczna
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Kobylińska I
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Sienkiewicza
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Piastowska
Minut:
1
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Mały Rynek
Minut:
2
Przystanek:
Krotoszyn, ul. Zdunowska II
|
|
|
Legenda
D - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
S - krsuje w dni nauki szkolnej