Pomoc


Instrukcja obsługi Biuletynu Informacji Publicznej

  1. Użytkownik strony wybiera określoną informację z menu znajdującego się na górze ekranu.
  2. Kliknięcie na baner z napisem Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o. na podstronach spowoduje powrót do strony głównej serwisu.
  3. W prawej górnej części każdej strony znajduje się moduł umożliwiający wyszukiwanie informacji w serwisie. W pole wyszukiwarki należy wpisać szukany tekst, a następnie nacisnąć klawisz Enter, lub nacisnąć przycisk Szukaj. Zostanie wyświetlona lista znalezionych tematów odpowiadających kryteriom wyszukiwania.
  4. W prawym górnym rogu strony znajdują się w mechanizmy ułatwiające przeglądanie treści przez osoby niedowidzące jak np. zmiana wielkości czcionki i zmiana kontrastu.
  5. Większość nowych przeglądarek umożliwia powiększanie/pomniejszanie zawartości stron poprzez jednoczesne naciśnięcie klawisza "Ctrl" oraz klawisza "+" w celu powiększenia,  jednoczesne naciśnięcie klawisza "Ctrl" oraz klawisza "-" w celu pomniejszenia. W celu powrotu do wielkości standardowej należy nacisnąć jednocześnie nacisnąć klawisz "Ctrl" oraz klawisz "0".
  6. Dane redaktora strony znajdują się w zakładce Kontakt z Administratorem.
  7. Ta strona pełni funkcję Biuletynu Informacji Publicznej, w skrócie BIP.

Rejestr zmian dla: Pomoc

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.