Rozkład jazdy
wróć
10
LINIA NR 10
Krotoszyn Dworzec - Chachalnia
Min | Przystanek
Lista Przystanków
- Przystanek: Krotoszyn, ul. Fabryczna VII
- Minut: 1 Przystanek: Krotoszyn, ul Kobylińska l
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Floriańska I
- Minut: 1 Przystanek: Krotoszyn, ul. Sienkiewicza
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Zdunowska II
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Zdunowska V
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Zdunowska VII
- Minut: 2 Przystanek: Perzyce I
- Minut: 1 Przystanek: Perzyce II
- Minut: 2 Przystanek: Zduny - Rynek
- Minut: 1 Przystanek: Zduny, bloki
- Minut: 1 Przystanek: Zduny, Dino
- Minut: 1 Przystanek: Zduny, ul. Mickiewicza
- Przystanek: Zduny, ul. Ostrowska przy basenie
- Minut: 2 Przystanek: Chachalnia (Borownica)
- Minut: 1 Przystanek: Chachalnia (Osiedle)
- Minut: 2 Przystanek: Chachalnia (przy remizie)
- Minut: 2 Przystanek: Chachalnia (przy restauracji)
- Minut: 1 Przystanek: Chachalnia (przy świetlicy wiejskiej)
|
|
|
Do obsługi linii wykorzystywane są 2 autobusy
Legenda
S – kursuje w dni nauki szkolnej