Rozkład jazdy
wróć
Z-4
LINIA NR Z-4
Zduny - Zduny
Min | Przystanek
Lista Przystanków
- Przystanek: Zduny - szkoła
- Minut: 5 Przystanek: Perzyce II
- Minut: 10 Przystanek: Perzyce przy świetlicy
- Minut: 3 Przystanek: Perzyce przy figurze
- Minut: 2 Przystanek: Konarzew przy szkółce drzewek i krzewów
- Minut: 8 Przystanek: Konarzew przy starej szkole
- Minut: 2 Przystanek: Konarzew na wysepce
- Minut: 10 Przystanek: Konarzew przy ośrodku szkolno-wychowawczym
- Minut: 10 Przystanek: Zduny - Mickiewicza Caritas
- Minut: 10 Przystanek: Zduny - szkoła
- Minut: 6 Przystanek: Chachalnia - Borownica
- Minut: 3 Przystanek: Chachalnia - osiedle
- Minut: 2 Przystanek: Chachalnia - remiza
- Minut: 4 Przystanek: Chachalnia - Światełko
- Minut: 20 Przystanek: Zduny - szkoła
|
|
|
Do obsługi linii wykorzystywane są 2 autobusy
Legenda
S – kursuje w dni nauki szkolnej