Rozkład jazdy
wróć
8
LINIA NR 8
Ruda - Konarzew
Min | Przystanek
Lista Przystanków
- Przystanek: Ruda (centrum) 01
- Minut: 3 Przystanek: Bestwin (centrum) 01
- Minut: 1 Przystanek: Bestwin (przy starej szkole) 01
- Minut: 1 Przystanek: Baszków (centrum wsi) 01
- Minut: 1 Przystanek: Baszków (przy starej przychodni zdrowia) 01
- Minut: 6 Przystanek: Konarzew (przy paszarni) 01
- Minut: 2 Przystanek: Konarzew (na wysepce) 02
- Minut: 2 Przystanek: Konarzew (przy starej szkole)01
- Minut: 1 Przystanek: Konarzew (przy markecie Dino) 01
- Minut: 1 Przystanek: Krotoszyn, ul. Zdunowska VI
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Zdunowska IV
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Zdunowska III
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Piastowska
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Mały Rynek
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Kobylińska II
- Minut: 2 Przystanek: Krotoszyn, ul. Fabryczna VII
|
|
|
Do obsługi linii wykorzystywane są 2 autobusy
Legenda
W 2,5 - kursuje w dni robocze (wtorek i piątek) od 01.07 do 31.08 i ferie zimowe
S - kursuje w dniach nauki szkolnej
Rejestr zmian dla: 8
- Podmiot odpowiedzialny
- Panel 4 Real
- Wytworzył:
- b/d
- Opublikował:
- Anita Wierzowiecka
- Dokument z dnia:
- Publikacja w dniu:
- Zmiany:
- b/d
- Podmiot odpowiedzialny:
- Wytworzył:
- Opublikował:
- Dokument z dnia:
- Publikacja w dniu:
- Zmiany:
- Panel 4 Real
- b/d
- Anita Wierzowiecka
- b/d